Track Tec "Orłem Polskiego Budownictwa"

Track Tec "Orłem Polskiego Budownictwa"

27 listopada 2012 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Grupa Track Tec otrzymała nagrodę Złotego Orła w ramach prestiżowego ogólnopolskiego konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”. Zdobyte wyróżnienie jest potwierdzeniem najwyższej jakości oferty firmy, jak również uznania dla stosowanego systemu zarządzania, którego celem jest rzetelne i uczciwe prowadzenie biznesu.

Fot. Adam Brzozowski

Organizowany pod patronatem honorowym Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej konkurs „Orły Polskiego Budownictwa”, to inicjatywa mająca na celu nagrodzenie przedsiębiorstw tworzących nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne rozwiązania dla budownictwa. W ramach tegorocznej edycji Grupie Track Tec przyznano prestiżowe pierwsze miejsce w kategorii „Producenci Materiałów Budowlanych”. Warto podkreślić, że Kapituła Konkursu podejmując decyzję poddała ocenie nie tylko dane ekonomiczne dotyczące przychodu, inwestycji i zatrudnienia, ale również działania wspierające konkurencyjność, system zarządzania, szkolenia kadry, przestrzeganie zasad etyki w biznesie oraz dotychczasowe osiągnięcia potwierdzone otrzymanymi certyfikatami i referencjami klientów. Nagroda została przekazana Grupie Track Tec podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość 2012”.

– Cieszy nas fakt, że najwyższe standardy, które wyróżniają markę Track Tec, zostały docenione przez grono uznanych ekspertów. Jest to dla nas kolejny dowód słuszności obranej przez nas strategii i konsekwencji w jej realizacji. Jej efektem jest kompleksowość świadczonych usług, wsparcie merytoryczne ze strony specjalistycznej kadry i sukcesywnie zdobywane dzięki nim uprawnienia oraz certyfikaty na najbardziej wymagających rynkach – podsumowuje Jarosław Pawluk, prezes zarządu Track Tec S.A.

Prężny rozwój Grupy Track Tec jest doceniany nie tylko na rynku krajowym. W ostatnim czasie spółka otrzymała prestiżowy certyfikat jakości HPQ wydany przez Deutsche Bahn AG, który umożliwił zainicjowanie działalności na kolejnym perspektywicznym rynku – w Niemczech.

PODZIEL SIĘ