Warszawska Karta Miejska z promocjami

Warszawska Karta Miejska z promocjami

14 lutego 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Bilet z plusem, czyli dodatkowymi korzyściami dla podróżujących z ZTM - takie hasło przyświeca twórcom portalu lojalnościowego warszawskiej Komunikacji Miejskiej pod nazwą biletplus.pl.

Fot. ZTM Warszawa

Co wyróżnia biletplus - to unikalny na rynku model Cashback, w którym rabaty, upusty i zniżki są jedynie zachętą do udziału w programie. Twórcy programu postanowili pójść krok dalej i poza standardowymi narzędziami wykorzystywanymi w programach lojalnościowych, proponują użytkownikom portalu unikalny model Cashback, dają im możliwość oszczędzania ze zwrotem pieniędzy przy każdorazowym zakupie. Model ten umożliwia zarejestrowanym na portalu biletplus.pl użytkownikom, na gromadzenie i zwrot części pieniędzy wydanych podczas zakupów w sieci. Dodatkowo  oferty dostępne na portalu biletplus.pl, łączą się z aktualnymi promocjami, obowiązującymi przecenami i wyprzedażami organizowanymi przez sklepy partnerskie. W praktyce oznacza to, że użytkownik robiąc zakupy przez platformę biletplus.pl, może skorzystać z dostępnych w sklepach partnerskich promocji, przecen czy wyprzedaży, dodatkowo otrzymując zwrot części pieniędzy, którymi może dowolnie dysponować.

W tym scenariuszu nie ma przegranych – ZTM zyskuje zadowolonych użytkowników, a sami użytkownicy mają możliwość oszczędzania z dodatkowym zwrotem części pieniędzy wydanych na codzienne zakupy.

Program lojalnościowy biletplus.pl łączy w sobie nowatorskie podejście do oszczędności i do lojalności, nie tylko ze względu na fakt, że po raz pierwszy stworzono program dla użytkowników ZTM, czy na szeroką ofertę ponad 350 sklepów partnerskich - ale również ze względu na jego funkcjonalność. Program daje użytkownikom możliwość śledzenia na bieżąco i przez całą dobę wygenerowanych oszczędności, przy jednoczesnej możliwości wypłaty zaoszczędzonych środków, w dowolnym momencie, na własne konto bankowe.

Kto może korzystać z programu biletplus.pl?
Program jest skierowany dla wszystkich użytkowników Komunikacji Miejskiej ZTM, którzy zakupili bądź aktywowali bilet w jednym z 600 biletomatów zainstalowanych w autobusach MZA. Udział w programie jest całkowicie darmowy i zarejestrować może się każdy - jedynym warunkiem korzystania z ofert dostępnych na portalu jest aktywowanie swojego konta. Wystarczy to zrobić poprzez wprowadzenie numeru biletu bądź numeru Warszawskiej Karty Miejskiej. Planowane jest objęcie programem pozostałych biletomatów oraz wszystkich punktów sprzedaży, w których można kupić bilety z oferty ZTM.

Z ofert znajdujących się na portalu mogą korzystać dosłownie wszyscy, którzy korzystają  z warszawskiej Komunikacji Miejskiej ZTM, bez względu na to czy studiują, są na emeryturze czy pracują w Warszawie.

Skąd pomysł?
Wszyscy korzystamy z komunikacji miejskiej - jadąc do szkoły, na uczelnie, spotkanie czy po prostu w drodze do pracy. Jest to jeden z podstawowych wydatków w każdym budżecie domowym. Kolejnym są zakupy, których coraz chętniej dokonujemy w sieci i które charakteryzują się wysokim potencjałem wzrostu. Stąd pomysł stworzenia programu lojalnościowego, który połączy niezbędne wydatki z możliwością oszczędzania oraz dodatkowym zwrotem części pieniędzy z codziennych zakupów online. Warszawiakom trudno jest zaakceptować podwyżki cen biletów - dlatego głównym założeniem programu jest jego dostępność dla wszystkich posiadaczy aktywnej Warszawskiej Karty Miejskiej czy biletu i możliwość realnego oszczędzania na codziennych zakupach. Udział w programie  z założenia miał być realnym benefitem dla wszystkich osób korzystających z komunikacji miejskiej, który pozwoli na oszczędności, jeżeli nie bezpośrednio na biletach, to na codziennych zakupy w sklepach internetowych.

Gdzie można otrzymać rabat?
Wszystkie oferty dostępne są na stronie www.biletplus.pl - na chwilę obecną jest ich ponad 350. Wszystkie oferty zostały podzielone na kategorie umożliwiające użytkownikom bezproblemowe i intuicyjne korzystanie z portalu i odnalezienie interesujących ofert.

Zarejestrowani użytkownicy otrzymują cykliczne newslettery z dedykowanymi informacjami na temat znajdujących się na portalu ofert, odzwierciedlających aktualne promocje.

Szczegóły programu lojalnościowego można sprawdzić na stronie www.biletplus.pl

Dodatkowe informacje można również znaleźć na Facebooku pod adresem www.facebook.com/biletpluspl

Za pośrednictwem formularza dostępnego stronie www.biletpus.pl, do programu mogą przystępować kolejni partnerzy.


 

PODZIEL SIĘ