Warszawska Karta Miejska w rękach fałszerzy?

Warszawska Karta Miejska w rękach fałszerzy?

11 kwietnia 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

W związku z doniesieniami o wgrywaniu fałszywych kontraktów na Warszawską Kartę Miejską, ZTM przypomina, że wszelkie działania polegające na fałszowaniu biletów komunikacji miejskiej są nielegalne i podlegają stosownym sankcjom karnym przewidzianym prawem.

Fot. ZTM Warszawa

ZTM podkreśla że system doładowywania kart miejskich sukcesywnie weryfikuje zakodowane bilety i wszystkie nieprawidłowo zakontraktowane karty zostaną zidentyfikowane. Współpracuje w tym zakresie z Policją w celu wykrycia sprawców fałszerstw.

W chwili obecnej ZTM intensyfikuje działania sprawdzające autentyczność zakodowanych biletów na Warszawskich Kartach Miejskich i Elektronicznych Legitymacjach Studenckich. Aby właściwie zabezpieczyć interesy majątkowe m.st. Warszawy  i wszystkich uczciwych jej mieszkańców, wszelkie podejrzenia popełnienia przestępstw w zakresie fałszowania biletów komunikacji miejskiej, są i będą zgłaszane do odpowiednich prokuratur, zgodnie z przepisami kodeksu karnego i kodeksu postępowania karnego.

Zarząd Transportu Miejskiego przeprasza wszystkich uczciwych pasażerów za wszelkie niedogodności z tym związane i prosi o zrozumienie, że takie działania są niezbędne i służą jedynie zapewnieniu odpowiedniego poziomu funkcjonowania komunikacji miejskiej. 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł SKM Warszawa partnerem Stołecznej Estrady SKM Warszawa partnerem Stołecznej Estrady
Następny artykuł Ale ulga! - wyjątkowa promocja PR Ale ulga! - wyjątkowa promocja PR