ZTM Warszawa wyróżniony przez „Miasto i Transport”

ZTM Warszawa wyróżniony przez „Miasto i Transport”

28 kwietnia 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Podczas konferencji „Miasto i Transport 2013” stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego nagrodzono za m.in. „systemowe działania edukacyjne promujące bezpieczny transport zbiorowy”.

Fot. ZTM Warszawa

Prezydent Warszawy mówiła na konferencji o inwestycjach związanych z komunikacją miejską. - Warszawa w ciągu 6 ostatnich lat w sam tabor zainwestowała 5 mld złotych… to naprawdę ogromny zastrzyk i to widać – mówiła Hanna Gronkiewicz – Waltz.

Spotkanie było poświęcone „zarządzaniu popytem na transport”. Była to również okazja do przekazania prof. Wojciecha Suchorzewskiego, przewodniczącego kapituły, który jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie transportu, okolicznościowego listu z okazji 80-lecia urodzin i 60-lecia pracy zawodowej. - Pana wiedza i doświadczenie sprawiły, że system transportowy stał się znaczącym czynnikiem wpływającym na rozwój wszystkich dziedzin życia oraz spełniającym oczekiwania i aspiracje mieszkańców Warszawy - napisał w nim, w imieniu całej rodziny komunikacyjnej, Leszek Ruta, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego.

Konferencja odbyła się 25 kwietnia.