"Impuls" w Jeleniej Górze i Wałbrzychu

"Impuls" w Jeleniej Górze i Wałbrzychu

29 maja 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

25 i 26 maja 2013 r. odbyły się przejazdy promocyjne oraz prezentacja nowego taboru Kolei Dolnośląskich. Mieszkańcy Wałbrzycha i Jeleniej Góry mogli obejrzeć 31WE "Impuls" na stacji Wałbrzych Miasto i Jelenia Gra, a także przejechać z Wrocławia do Jeleniej Góry bezpłatnie.

Fot. Koleje Dolnośląskie

Prezentacja taboru w sobotę na stacji w Jeleniej Górze o godz. 11.35 odbyła się z udziałem Jerzego Łużniaka Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego, a w niedzielę na stacji Wałbrzych Miasato o godz. 10.18 z udziałem Jerzego Tutaja Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

Przejazdy promocyjne cieszyły się dużym zainteresowaniem Dolnoślązaków, którzy korzystając z tej okazji wybrali się na wycieczkę do Kotliny Jeleniogórskiej. Zarówno w Wałbrzychu, jak i w Jeleniej Górze mogli uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach, które w tych dniach odbywały się w obu miastach.

Na pokładzie naszych specjalnych pociągów nie zabrakło najmłodszych. Dzieci były bardzo zadowolone, uśmiech nie znikał z ich twarzy. Każdy uczestnik przejazdu dostał bilet pamiątkowy, a najmłodsi otrzymali także kartonowe modele biało-żółtych Impulsów.

PODZIEL SIĘ