Smerfy zawiozą nas na lotnisko!

Smerfy zawiozą nas na lotnisko!

08 czerwca 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Szybki, bezpieczny i wygodny dojazd na lotnisko w tej chwili zapewni nam 5 pociągów obsługujących  relację Szczecin – Kołobrzeg – Szczecin natomiast od 20 czerwca będzie ich sześć .

Fot. Przewozy Regionalne

Odległość od peronu do budynku Terminala to niecałe 100 m. Czas podróży na trasie Szczecin Główny – Port Lotniczy w Goleniowie  wyniesie około 50 minut, a na odcinku Kołobrzeg – Port Lotniczy około 100 minut.

Koszt podróży ze Szczecina Głównego do Portu Lotniczego Szczecin Goleniów to jedyne 11,70 zł. Nasi klienci mogą skorzystać z bardzo rozbudowanego wachlarza ulg i promocji, np. student zapłaci 5,73 zł. Grupa do 4 osób może skorzystać z promocji Ty i raz, dwa, trzy. Pierwsza osoba kupuje bilet normalny lub z przysługującą ulgą ustawową, natomiast pozostałe osoby zapłacą nawet o około 1/3 taniej! Ponadto z Goleniowa do Portu Lotniczego obowiązuje bilet sąsiedzki w cenie 3 zł.

Wszystkie pociągi kursujące do Portu Lotniczego Szczecin Goleniów zestawione są z nowoczesnych, komfortowych, klimatyzowanych szynobusów, zwanych potocznie Smerfami. Spełniają one najwyższe standardy europejskie, są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, część z nich oferuje również dostęp do bezpłatnego internetu.

Liniowy rozkład jazdy