Kolej na Beskidy – wakacyjna akcja KŚ

Kolej na Beskidy – wakacyjna akcja KŚ

14 czerwca 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Sobotnie wycieczki górskie z profesjonalnym przewodnikiem "prosto z pociągu". Beskidy to idealne miejsce dla turystów lubiących piesze górskie wycieczki - Koleje Śląskie, w ramach wakacyjnej akcji "Kolej na Beskidy", zapraszają do wędrowania z przewodnikiem beskidzkim.

Fot. Marcin Gola

Przez cztery miesiące (od czerwca do września - w każdą ostatnią sobotę miesiąca) można się wybrać pociągiem na wycieczkę w góry. Przewodnik będzie oczekiwać na chętnych wędrowców na stacji, z której rozpoczęta zostanie wycieczki. Udział w wycieczce mogą wziąć wszyscy podróżni, którzy okażą ważny bilet na przejazd pociągiem Kolei Śląskich. Uczestnicy powinni się ubezpieczyć od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie.

Pierwsza z proponowanych wycieczek odbędzie się już w sobotę, 29 VI 2013 r. Miejscem zbiórki to stacja Węgierska Górka, a trasa wycieczki prowadzi szlakiem czerwonym na Baranią Górę.

Już 29 VI 2013 roku na stacji kolejowej w Węgierskiej Górce na podróżnych chcących udać się na górską wyprawę będzie czekał przewodnik. W tym dniu wycieczka odbędzie się szlakiem Magurki Radziechowskiej, Magurki Wiślańskiej oraz Baraniej Góry. Wycieczka potrwa około ośmiu godzin i zakończy się na stacji kolejowej w Węgierskiej Górce. Start wycieczki jest zaplanowany na godzinę 10.00.

PODZIEL SIĘ