Eksperci od inwestycji wyróżnili Poznań City Center

Eksperci od inwestycji wyróżnili Poznań City Center

27 września 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

TriGranit Development Corporation, Europa Capital LLP oraz PKP SA zostały nagrodzone w konkursie European Property Awards za projekt zintegrowanego centrum handlowo-komunikacyjnego Poznań City Center.

Fot. TriGranit

Jedna z największych inwestycji o charakterze handlowo-usługowym w Polsce zdobyła nagrodę pięciu gwiazdek w kategorii Najlepszego Obiektu Wielofunkcyjnego w Polsce, a także wyróżnienie w kategorii Najlepszego Obiektu Handlowo-Usługowego w Polsce.

Doceniony został w ten sposób innowacyjny charakter projektu. Nagrody te są wyrazem uznania dla ogromnego zaangażowania funduszu Europa Capital LLP oraz firm TriGranit Development Corporation i PKP SA w powstanie Poznań City Center.

Poznań City Center – PCC – to wielofunkcyjne i w pełni zintegrowane centrum handlowe z 230 sklepami i punktami usługowymi połączone z dworcem kolejowym i autobusowym, trzypoziomowym parkingiem samochodowym oraz nową siecią dróg publicznych i połączeń komunikacyjnych. Otwarcie kompleksu zaplanowane jest na 25 października 2013 roku.

- European Property Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w branży nieruchomości i inwestycji. Eksperci z rynków międzynarodowych oceniają projekty i wybierają najlepsze realizacje. Sukces Poznań City Center osiągnięty jeszcze przed otwarciem obiektu traktujemy jako ogromny zaszczyt i powód do dumy – podkreślił Árpád Török, dyrektor generalny TriGranit Development Corporation.
Warto wspomnieć, że centrum powstało na terenach, które pozostawały niezagospodarowane przez wiele lat. Ten blisko dziewięciohektarowy obszar poindustrialnych nieużytków zabudowany nowoczesną architekturą będzie teraz pełnił rolę nowego centrum miasta.

PODZIEL SIĘ