Utrudnienia na trasie Wrocław-Międzylesie. PLK przepraszają

Utrudnienia na trasie Wrocław-Międzylesie. PLK przepraszają

22 listopada 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

PKP Polskie Linie Kolejowe przepraszają podróżnych za utrudnienia na trasie Wrocław – Międzylesie. Ograniczenia prędkości wprowadzono ze względu na wykryte wady szyn.

Fot. Patryk Farana

PKP Polskie Linie Kolejowe przeprowadziły w listopadzie badania techniczne torów na odcinku Żórawina – Strzelin, na linii kolejowej Wrocław – Międzylesie. Wyniki wykazały wady szyn. Dla zapewnienia bezpieczeństwa konieczne było natychmiastowe wprowadzenie ograniczenia prędkości do 30 i 20 km/h na obu torach na odcinku Żórawina – Strzelin od 15 listopada. Odcinek jest na bieżąco monitorowany przez służby techniczne

Polskie Linie Kolejowe starają się ograniczyć czas utrudnień. W trakcie są już przygotowania naprawy torów. Prace planowane są na styczeń 2014. Przewoźnicy zostali poinformowani o ograniczeniach, wprowadzonych ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa.

- Przepraszamy pasażerów za utrudnienia. Zapewniamy, że podjęte działania mają na celu minimalizowanie utrudnień w czasie ograniczenia prędkości i jak najszybszą naprawę odcinka linii na trasie Wrocław – Międzylesie - czytamy w oświadczeniu zarządcy infrastruktury.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Pierwszy Twist dla Tramwajów Śląskich Pierwszy Twist dla Tramwajów Śląskich
Następny artykuł Bytomianie posprzątają brudny dworzec Bytomianie posprzątają brudny dworzec