Tomasz Zaboklicki Strategiem 2013

Tomasz Zaboklicki Strategiem 2013

23 listopada 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

"Za inteligentne budowanie wyrazistej polskiej marki, która skutecznie konkuruje na międzynarodowych rynkach pojazdów szynowych" prezes zarządu i dyrektor generalny firmy Pesa, Tomasz Zaboklicki otrzymał statuetkę Stratega 2013 w tegorocznym konkursie Design Alive Awards. 

Fot. Pesa Bydgoszcz

Design Alive Awards to pierwsze w Polsce nagrody przyznawane za oryginalną i kreatywną umiejętność odpowiadania na potrzeby człowieka. To ambitne wskazanie: twórców i promotorów: rozwiązań, produktów, usług i przestrzeni powstałych z synergii designu, technologii, ekologii i biznesu ze świadomością zmieniającego się świata i społeczeństwa.

Tomasz Zaboklicki otrzymał nagrodę "za inteligentne budowanie wyrazistej polskiej marki, która skutecznie konkuruje na międzynarodowych rynkach pojazdów szynowych. Za traktowanie projektowania, szczególnie wzornictwa przemysłowego, jako naturalnego elementu funkcjonowania przedsiębiorstwa. Za budowanie strategii opartej na jakości, rzetelności i elastyczności, dzięki czemu produkt jest odpowiedzią na potrzebę wynikającą z cywilizacyjnych zmian w społecznościach, różnych w swej specyfice".

PODZIEL SIĘ