Bezpłatnie z Kolejami Śląskimi na Industriadę 2014

Bezpłatnie z Kolejami Śląskimi na Industriadę 2014

29 maja 2014 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Zdobądź jeden z bezpłatnych przejazdów i zwiedzaj zabytki techniki podróżując pociągami Kolei Śląskich. Przewoźnik, podczas tegorocznego festiwalu Industriada 2014, proponuje jego uczestnikom bezpłatne przejazdy na wszystkich swoich trasach.

Fot. Kuba Gułajewski

Koleje Śląskie włączają się w promocję dziedzictwa przemysłowego naszego województwa. W ramach akcji wydrukowano 40 000 okolicznościowych egzemplarzy „Kuponów na przejazd”. Będą one dostępne od 2 czerwca w każdym obiekcie biorącym udział w tegorocznym Święcie Szlaków Zabytków Techniki. W dniu festiwalu kupony będzie można także odebrać m.in. na trzech wystawienniczo-promocyjnych stanowiskach Kolei Śląskich - przy Muzeum Śląskim w Katowicach, Górnośląskich Kolejach Wąskotorowych w Bytomiu oraz Konduktorowni w Częstochowie.

Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu należy zdobyć kupon oraz wypełnić jego lewą i prawą stronę – pierwsza przeznaczona jest dla pasażera, druga dla konduktora. Jeden kupon uprawnia do czterech przejazdów w dniu 14 czerwca. Na przygotowanych przez Koleje Śląskie kuponach będzie można znaleźć także informacje dotyczące festiwalu oraz obiektów, do których łatwo będzie można dojechać pociągiem.

Koleje Śląskie szczególnie polecają zwiedzanie m.in. Konduktorowni w Częstochowie, Kopalni Guido w Zabrzu, Muzeum Drukarstwa w Cieszynie, Browaru Obywatelskiego w Tychach oraz Fabryki Porcelany w Katowicach. To tylko niektóre z atrakcyjnych obiektów, do których będzie można dojechać pociągami Kolei Śląskich.

PODZIEL SIĘ