W Zakopanem o nowoczesnej technice dla kolei

W Zakopanem o nowoczesnej technice dla kolei

16 sierpnia 2014 | Autor:
PODZIEL SIĘ

W dniach 3-5 grudnia odbędzie się po raz 13. konferencja  naukowo-techniczna „Nowoczesne technologie i systemy zarządzania w transporcie szynowym”, organizowana przez SITK Oddział w Krakowie.

Fot. SITK

W ramach konferencji, która odbędzie się w dniach 3-5 grudnia w hotelu Mercure „Kasprowy” w Zakopanem, poruszane będą następujące tematy:

  • Nowoczesne technologie w projektowaniu, budowie, utrzymaniu, diagnostyce i eksploatacji infrastruktury kolejowej i taboru szynowego do przewozu osób i rzeczy
  • Nowoczesne modele zarządzania infrastrukturą (aktywami)
  • Uwarunkowania formalno-prawne, organizacyjne i ekonomiczne dla rozwoju transportu kolejowego, w tym dopuszczenia do eksploatacji podsystemów strukturalnych
  • Racjonalizacja uregulowań organizacyjnych i prawnych dla usprawnienia realizacji kolejowych projektów inwestycyjnych w nowej perspektywie 2014-2020.

Patronat honorowy nad imprezą objęli m.in.: Zbigniew Klepacki – podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, Krzysztof Dyl – prezes Urzędu Transportu Kolejowego, Adam Wielądek – honorowy przewodniczący UIC, Remigiusz Paszkiewicz – prezes zarządu PKP Polskich Linii Kolejowych.

Więcej informacji o konferencji na stronie internetowej SITK.

PODZIEL SIĘ