MediaKreator 2014 rozstrzygnięty!

MediaKreator 2014 rozstrzygnięty!

25 sierpnia 2014 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Znamy wyniki tegorocznego konkursu MediaKreator. Zwycięzcy – pięć projektów i jedna osobowość – zostali wyłonieni podczas Forum Marketingowego w Ustroniu.

Fot. Kurier Kolejowy

Głosowanie na najciekawsze projekty marketingowe w branży transportowej odbyło się podczas Forum Marketingowego w Ustroniu. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 21 spółek z branży kolejowej i transportowej, którym przedstawiono projekty zgłoszone do konkursu przez 14 firm. Głosowanie odbyło się poprzez ankiety.

W kategorii GADŻET I POLIGRAFIA zwyciężył projekt firmy Bombardier Transportation (ZWUS) Polska, która zgłosiła „podręczny fotoplastikon” – prezentujący za pomocą techniki stereoskopowej produkty i systemy firmy Bombardier.

Pierwsze miejsce w kategorii EVENT/KONFERENCJA zajęła spółka LOTOS Kolej, która została uhonorowana za organizację Dni Techniki Kolejowej z okazji Dnia Dziecka w 2013 r.

W kategorii DZIAŁANIA INTERNETOWE nagrodę zdobyła Pomorska Kolej Metropolitalna za interaktywne wykorzystanie narzędzi internetowych w komunikacji społecznej. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała zaś PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście za oficjalną witrynę internetową spółki.

Dwie spółki zajęły ex aequo pierwsze miejsce w kategorii REBRANDING – PKP S.A. za projekt identyfikacji wizualnej Dworca Warszawa Centralna oraz PKP Informatyka za zmianę wizualizacji wszystkich elementów spółki, m.in. logo.

W kategorii KREATOR IDEI za wyjątkowe zasługi dla firmy i twórczą postawę nagrodę zdobył Dariusz Bekas z PKP Energetyki. Wyróżnienie w tej kategorii również za wybitne osiągnięcia otrzymała też Donata Nowakowska z Kolei Mazowieckich.

Firma Koleje Mazowieckie zwyciężyła w kategorii NIESTANDARDOWY PROJEKT za organizację konkursu na malaturę swoich pojazdów. Wyróżnienie w tej kategorii zdobyła firma Tines Capital Group, zgłaszając do konkursu swój film korporacyjny.

Statuetki MediaKreator zostaną wręczone podczas Wigilii Gospodarczej – oficjalnego, przedświątecznego spotkania przedstawicieli branży transportowej, budowlanej, gospodarki morskiej, energetycznej, górniczej i informatycznej – która odbędzie 9 grudnia 2014 r. w hotelu Mazurkas w Ożarowie pod Warszawą.

Konkurs marketingowy MediaKreator, organizowany przez KOW media&marketing, dedykowany jest branży kolejowej. Każda firma operująca na tym rynku może wziąć w nim udział. Podczas konkursu nagradzane są najlepsze i najbardziej nowatorskie projekty marketingowo-promocyjne. Liczy się wyobraźnia, innowacyjność projektu i zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi marketingowych w praktyce. Więcej informacji: www.mediakreator.pl

PODZIEL SIĘ