KW: zmiany w relacjach pociągów po korekcie rozkładu

KW: zmiany w relacjach pociągów po korekcie rozkładu

23 kwietnia 2015 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Dalsze prace remontowo-modernizacyjne prowadzone przez PKP PLK w województwie wielkopolskim wymuszają na Kolejach Wielkopolskich zmiany w relacjach wybranych pociągów. Poniżej najważniejsze informacje dotyczące rozkładu jazdy pociągów KW po korekcie od 26 kwietnia.

Fot. Koleje Wielkopolskie

1. Linia Poznań Gł. – Konin – Kutno:

a) pociąg odjeżdżający do Kostrzyna Wlkp. o godzinie 14:06 będzie kursował w relacji Poznań Gł. – Września (odjazd z Poznania o 14:07),
b) pociąg przyjeżdżający z Kostrzyna Wlkp. o godzinie 15:13 będzie kursował w relacji Września – Poznań Gł. (przyjazd do Poznania 15:18).

2. Linia Poznań – Wolsztyn

a) pociąg odjeżdżający do Grodziska Wlkp. o godzinie 14:40 będzie kursował w relacji Poznań Gł. – Wolsztyn (odjazd z Poznania o 14:48),
b) pociąg przyjeżdżający z Grodziska Wlkp. o godzinie 18:27 będzie kursował w relacji Wolsztyn – Poznań Gł. (przyjazd do Poznania o 19:30).

3. Linia Poznań – Gołańcz

a) od 1 maja br. po zakończonych przez PKP PLK S.A. pracach na odcinku Wągrowiec – Gołańcz w miejsce autobusowej komunikacji zastępczej ponownie pojawią się pociągi.

Szczegółowe informacje dotyczące obowiązującego od 26 kwietnia (niedziela) rozkładu jazdy znajdują się na plakatach PKP Polskie Linie Kolejowe umieszczonych na dworcach i peronach kolejowych.

Ponadto, podręczne  rozkłady jazdy można otrzymać u  pracowników obsługi pociągów lub sprawdzić informacje  na stronie internetowej przewoźnika w zakładce Rozkład jazdy.