Bezpłatny dojazd do Grodziska Mazowieckiego 20 września

Bezpłatny dojazd do Grodziska Mazowieckiego 20 września

09 września 2015 | Autor:
PODZIEL SIĘ

W niedzielę 20 września z okazji Dni Transportu Publicznego bezpłatny dojazd do swojej siedzby w Grodzisku Mazowieckim zaoferowała  Warszawska Kolej Dojazdowa. Warunkiem bezpłatnego powrotu jest wzięcie udziału w imprezie plenerowej organizowanej przez spółkę.

Fot. AM

WKD organizuje w niedzielę 20 września imprezę plenerową z okazji „Dni Transportu Publicznego”. Wydarzenie, zorganizowane w ramach promocji projektu współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy odbędzie się w siedzibie WKD w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Batorego 23 czyli końcowej stacji kolejki w Grodzisku.

Z okazji Dni Transportu Publicznego w dniu 20 września uruchomiony zostanie pociąg specjalny, przejazd tym pociągiem odbywać się będzie na podstawie bezpłatnego biletu okolicznościowego, dostępnego w kasach biletowych WKD (od piątku 18 września 2015 r.).

Odjazd pociągu specjalnego ze stacji Warszawa - Śródmieście przewidziano o godz. 12:35 . Pociąg dotrze do Grodziska Mazowieckiego o 13.32. Powrót z imprezy plenerowej będzie możliwy dowolnym pociągiem rejsowym z Grodziska Mazowiecki Radońska na podstawie biletu okolicznościowego podstemplowanego specjalną pieczęcią na stoisku WKD lub w hali przeglądowo – naprawczej. Zakończenie imprezy zaplanowano na 17.35, bo o tej godzinie odjedzie pociąg powrotny.

W trakcie imprezy przewidziano m.in. konkurs rysunkowy dla dzieci, konkurs wiedzy o projekcie „Rozwój systemu publicznego transportu pasażerskiego w aglomeracji warszawskiej poprzez zwiększenie wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa Warszawskiej Kolei Dojazdowej”, zwiedzanie hali przeglądowo – naprawczej, zwiedzanie Izby Tradycji i wystawę taboru WKD. Ponadto ustawiona zostanie karuzela, zamek dmuchany, stoisko z watą cukrową oraz z materiałami informacyjnymi i gadżetami WKD.

PODZIEL SIĘ