Zwrotnice Track Tecu lecą do USA

Zwrotnice Track Tecu lecą do USA

29 lutego 2016 | Autor: ARR | Źródło: Track Tec
PODZIEL SIĘ

Grupa Track Tec zrealizuje dostawy zwrotnic dla przewoźnika w Detroit. Napięte terminy odbiorcy powodują konieczność skorzystania z transportu lotniczego. W porównaniu z transportem drogą morską skróci on czas dostawy wyrobów o miesiąc.

Fot. Adam Brzozowski

Z jednej strony to organizacja całego procesu, kończąca się dostawą na miejsce zabudowy w Detroit, a z drugiej, to zaprojektowanie i wykonanie specjalnych opakowań dla ponad 12 -metrowych elementów, odpowiadających wymogom transportu samolotem.

– Ten kontrakt cieszy mnie szczególnie. To przede wszystkim obecność wyrobów ze znakiem Track Tec na odległym, wymagającym rynku amerykańskim i – co chyba ważniejsze – zdolność Grupy do jego realizacji – mówi Jarosław Pawluk, prezes zarządu Track Tec. – Sprawna organizacja, w szczególności w zakresie logistyki, jest ważnym testem dla Grupy, dającym realne szanse na kolejne dostawy – dodaje.

Rozwijanie eksportu wyrobów jest ważne w okresie niższego zapotrzebowania krajowego – taka tendencja utrzyma się przez cały bieżący rok, co będzie mieć olbrzymie znaczenie dla krajowych firm po zakończeniu finansowania z drugiej perspektywy unijnej.