Przewozy Regionalne wydłużają weekendowe przejazdy za 39 zł

Przewozy Regionalne wydłużają weekendowe przejazdy za 39 zł

17 maja 2016 | Źródło: Przewozy Regionalne
PODZIEL SIĘ

Niebawem kolejny długi weekend i kolejna promocja PR. Przewoźnik przedłuży ważność mini biletu turystycznego i biletu turystycznego. Tym samym, już za 39 zł można podróżować przez cały weekend, od 25 maja (od 18:00) do 30 maja (do 6:00). Wszystkimi pociągami REGIO, na każdej trasie, bez ograniczeń. Nad morze, w góry, w odwiedziny do przyjaciół – wybór należy do Was.

Fot. Przemysław Szkatuła

Bilet turystyczny i mini bilet turystyczny to oferta dla osób podróżujących w weekendy, uprawnia bowiem do wielokrotnej liczby przejazdów od godz. 18:00 w dniu roboczym poprzedzającym bezpośrednio kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach. Umożliwia on zatem podróżowanie od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek (termin ważności rozpoczyna się od daty wskazanej na bilecie). Niewątpliwym plusem jest możliwość korzystania z oferty w tzw. "długie weekendy", wtedy ważność biletu rozszerza się również na dni świąteczne sąsiadujące bezpośrednio z weekendem.

Z biletem turystycznym w cenie 45 zł można podróżować pociągami REGIO Przewozów Regionalnych, Arriva RP, Kolei Dolnośląskich (KD), Kolei Śląskich (KŚ), Kolei Wielkopolskich (KW) Kolei Małopolskich (KMŁ) oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (ŁKA), co w praktyce pozwala podróżować prawie po całej Polsce.

Mini bilet turystyczny to oferta dla osób podróżujących wyłącznie pociągami REGIO Przewozów Regionalnych, za to w bardzo korzystnej cenie 39 zł.

Posiadacze biletu turystycznego i mini biletu turystycznego mogą podróżować na jego podstawie na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowe wykazy odcinków, na których honorowane są te bilety, znajdują się w zakładkach z ofertami międzynarodowymi w komunikacji z Republiką Czeską i Niemcami.

Wszystkie pozostałe informacje znajdują się tutaj

PODZIEL SIĘ