Arriva RP uruchomi codzienny pociąg Bydgoszcz - Hel

Arriva RP uruchomi codzienny pociąg Bydgoszcz - Hel

02 czerwca 2016 | Źródło: Arriva RP
PODZIEL SIĘ

Arriva RP uruchomi nowe wakacyjne połączenia w relacji Bydgoszcz – Gdańsk – Władysławowo – Hel. Oferta Multi Plaża to kolejna propozycja pociągu międzyregionalnego uruchomionego na zasadach komercyjnych. Nowe połączenie to doskonała możliwość bezpośredniego, komfortowego, szybkiego dotarcia na wakacyjny wypoczynek.

Fot. Arriva RP

Pociąg Słoneczny Patrol w relacji Bydgoszcz – Hel - Bydgoszcz będzie uruchamiany codziennie przez cały okres wakacji. Uzupełnieniem oferty będą pociągi Leżak i Parawan kursujące na odcinku Hel – Władysławowo, dzięki którym będzie można szybko, nie stojąc w korkach przemieszczać się po półwyspie Helskim.

Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym oferujemy pewne i szybkie skomunikowanie z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł.

W pociągach wakacyjnych będą obowiązywać promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Połączenia uruchamiane na odcinku Hel – Władysławowo objęte zostaną konkurencyjną taryfą strefową.

Nowością będzie możliwość zakupu biletów na przejazd pociągiem u mobilnych sprzedawców Arriva w Władysławowie i Helu. Nasi specjalnie oznaczeni sprzedawcy będą do dyspozycji podróżnych m.in. na plaży i w centrum miasta.

Bilety na przejazd naszymi pociągami będą również uprawniały do zniżek na liczne atrakcje turystyczne m.in. szkolenia windsurfingu i kitesurfingu Surf Point w Jastarni, w wypożyczalniach rowerów Otto BIKE, w Ocean Park Władysławowo, w Muzeum Motyli oraz na przejazdy Melexem po Helu.