KM ogłosiły przetarg na autobusy lotniskowe do Modlina

KM ogłosiły przetarg na autobusy lotniskowe do Modlina

28 czerwca 2016 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Koleje Mazowieckie ogłosiły postępowanie na przewóz osób komunikacją autobusową między stacją kolejową Modlin a Terminalem Mazowieckiego Portu Lotniczego  Warszawa – Modlin. Firma, który wygra przetarg będzie woziła pasażerów przez 24 miesiące licząc od 30 września 2016 r.

Fot. modlinairport.pl

Przedmiot zamówienia realizowany będzie na trasie przejazdu Terminal MPL Warszawa-Modlin - stacja kolejowa Modlin i z powrotem, w dni robocze, wolne od pracy i świąteczne. Jak wynika z rozkładu przedstawionego w SIWZ autobusy lotniskowe będą realizowany 55 przejazdy w każdą stronę, co 20 minut.

Usługa realizowana przy wykorzystaniu autobusów niskopodłogowych, które nie powinny być starsze niż wyprodukowane w 2011 r. Każdy pojazd powinien zapewnić przewóz co najmniej 70 pasażerów w tym co najmniej 25 miejsc siedzących.

Firmy biorące udział w postępowaniu powinny wpłacić wadium w wysokości 50 tys. zł. Oferty należy składać do 2 sierpnia 2016 r. Przy wyborze wykonawcy Koleje Mazowieckie będą brały pod uwagę trzy kryteria: cenę - waga 75%, czas podstawienia autobusu wspomagającego i/lub rezerwowego - waga 10% oraz rokiem produkcji autobusów – waga 15%

Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie od 30 września 2016 r. przez okres 24 miesięcy.

 

PODZIEL SIĘ