Wszystkie pociągi i bilety w jednej aplikacji na smartfony

Wszystkie pociągi i bilety w jednej aplikacji na smartfony

03 października 2016 | Źródło: KOLEO
PODZIEL SIĘ

KOLEO, jedyny w Polsce system z biletami na pociągi wielu przewoźników, udostępniło pasażerom aplikację na smarforny. Nie trzeba już korzystać z oddzielnych aplikacji, żeby kupić kilka biletów kolejowych albo zaplanować przesiadkę. Od teraz wszystkie połączenia są w jednym miejscu.

Fot. KOLEO

Rozwiązanie pozwala na zakup wszystkich biletów za jednym razem. Każda przesiadka z pociągu do pociągu może zostać zaplanowana i opłacona od ręki. Aplikacja pomaga pasażerowi znaleźć najdogodniejsze połączenie, proponuje zniżki i od razu informuje go o cenie całej podróży. Na koniec wystarczy kupić bilety, nawet z przesiadką, w jednej bezpiecznej i szybkiej transakcji. Aplikacja ma stałe połączenie z profilem pasażera, w którym znajdują się jego wszystkie bilety. Jest już dostępna w sklepie Google Play.

W aplikacji KOLEO pasażer ma pewność, że zapłaci najmniej za wszystkie bilety kolejowe. Inteligentny system znajduje wszystkie oferty zniżkowe, promocje i ulgi. Jeśli podróżować będzie razem kilka osób, to pasażer automatycznie może skorzystać z oferty dla małych grup. Są też specjalne promocje – np. każdy pasażer wraz z pierwszym biletem dostaje bon na przejazd taksówką ITaxi.

Niektóre systemy internetowej sprzedaży biletów pobierają̨ od pasażerów wysokie opłaty transakcyjne – nawet do 10 procent wartości biletu. W aplikacji KOLEO - pasażer płaci tylko tyle ile kosztuje bilet. Bez żadnych dodatkowych opłat, bez prowizji czy opłat transakcyjnych – zawsze z gwarancją najlepszej ceny.

Platforma wzbogaca się o nowych przewoźników. Prócz Arrivy, która dołączyła we wrześniu, w aplikacji można kupić bilety na pociągi Przewozów Regionalnych, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Kolei Małopolskich, SKPL oraz niebawem PKP SKM w Trójmieście. Wkrótce w KOLEO będą dostępne bilety kolejnych przewoźników.

PODZIEL SIĘ