Nowi najemcy na dworcu Warszawa Centralna

Nowi najemcy na dworcu Warszawa Centralna

17 lutego 2017 | Źródło: PKP S.A.
PODZIEL SIĘ

Oferta komercyjna na Dworcu Centralnym stale się poszerza. W ostatnim czasie swoje lokale otworzyli nowi najemcy.

Fot. PKP S.A.

W galeriach Dworca Centralnego pojawia się coraz więcej marek kosmetycznych. Do grupy sklepów z różnorodną ofertą drogeryjną, takich jak: Rossmann, Drogerie Jasmin, Siberika, Stara Mydlarnia, Ziaja dla Ciebie, The Secret Soap Store, Hair&Nail czy Tagomago, w ostatnim czasie dołączyły dwie polskie marki Paese oraz Lola Points. Lokal Paese to eleganckie miejsce z ciekawą propozycją kosmetyków zarówno do makijażu, jak i pielęgnacji. Paese oferuje także usługi manicure i pedicure. Poza Warszawą Centralną, stoiska i sklepy tej sieci można spotkać w największych galeriach handlowych oraz na dworcu Kraków Główny. Z kolei Lola Points to atrakcyjna alternatywa dla znanych perfumerii sieciowych. Zainteresowani mogą tu także odebrać produkty zakupione przez stronę internetową. Przy okazji zakupów w galeriach Dworca Centralnego warto również zajrzeć, do nowego, niemal dwukrotnie większego sklepu Yves Rocher.

Dwa Koty to propozycja dla najmłodszych. Sklep oferuje duży wybór starannie wyselekcjonowanych zabawek i książek. Jest to drugi lokal tej marki w Warszawie. Natomiast w części północnej można skorzystać z oferty sklepu Folkstar – marki, która powstała z pasji i chęci promowania tradycyjnego, polskiego wzornictwa. Folkstar ma już swoje sklepy stacjonarne w 6 miastach, jednak jest to pierwszy lokal otwarty na terenie dworca. W sklepie znajdziemy m.in. wyroby ceramiczne i tekstylne, kalendarze, książki i elementy dekoracji wnętrz, wszystkie ozdobione tradycyjnym polskim wzornictwem.

W poszukiwaniu upominków dla mężczyzn warto udać się do cieszącego się dużym zainteresowaniem EM Men’s Accessories. Po sukcesie sklepu na Dworcu Centralnym właściciele zdecydowali się na rozwinięcie marki w innych lokalizacjach, w tym na dworcu Kraków Główny.

Przejścia podziemne Dworca Centralnego są ważnym węzłem przesiadkowym dla mieszkańców aglomeracji warszawskiej, dzięki czemu stanowią doskonałą lokalizację również dla najemców oferujących rożnego typu usługi. W podziemnych galeriach od niedawna działa lokal z pasmanterią i poprawkami krawieckimi oraz sklep Monument9, oferujący  akcesoria GSM i serwis telefonów komórkowych.

PODZIEL SIĘ