Jak podróżować tanio i często pociągiem po malowniczych trasach w Europie?

Jak podróżować tanio i często pociągiem po malowniczych trasach w Europie?

02 kwietnia 2017 | Źródło: Stacja Muzeum
PODZIEL SIĘ

Stacja Muzeum zaprasza na drugie spotkanie w ramach cyklu podróżniczego, który rozpoczął się 17 marca. Bohaterem kolejnego będzie podróżniczka-pasjonatka Bernadetta (Bebe) Baran, autorka książki pt. „100 pomysłów na podróżowanie”.

Fot. Przemysław B. Jezierski

W trakcie spotkania będzie można się dowiedzieć m.in. dlaczego warto podróżować? jakie są najpiękniejsze trasy kolejowe w Europie? podróże koleją – czy to się opłaca? gdzie zamieszczane są najatrakcyjniejsze promocje? czy last minute jest lepsze od first minute? w jaki sposób można spędzić ponad 40 dni w podróży w ciągu roku pracując na etacie? jak podróżować tanio i często?

Kim jest Bernadetta Baran? – Podróżuję od 4 lat i do tej pory udało mi się odwiedzić 27 krajów oraz objechać naszą piękną Polskę wzdłuż i wszerz - wszystko tanim kosztem. Dzięki podróżowaniu moje życie zupełnie się odmieniło, ja sama stałam się bardziej otwarta, ufna ludziom, wyzbyłam się wielu stereotypów, zaczęłam przełamywać swoje słabości a także uświadomiłam sobie, że każdy człowiek ma prawo do szczęścia i nie potrzeba wiele, aby je odnaleźć. Podróże kształcą i są źródłem niesamowitych doświadczeń, ale także stawiają nas w obliczu różnych wyzwań. Książka to tak naprawdę początek mojego projektu. Chcę publikować kolejne pomysły i opisywać prawdziwe historie ludzi, aby inspirować innych do działania – pisze autorka.