Warsztaty kreatywne dot. inwestycji dworcowej w Pruszczu Gdańskim

Warsztaty kreatywne dot. inwestycji dworcowej w Pruszczu Gdańskim

31 marca 2017 | Źródło: PKP S.A.
PODZIEL SIĘ

Na początku przyszłego tygodnia odbędą się warsztaty kreatywne dotyczące planowanej inwestycji dworcowej w Pruszczu Gdańskim. Projekt będzie realizowany w ramach szerokiego programu inwestycyjnego PKP S.A. Na spotkania zapraszani są wszyscy zainteresowani przyszłością dworca: pasażerowie, lokalne społeczności, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy oraz społecznicy.

Fot. wikimapia.org

Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkania określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi. PKP S.A. będzie reprezentowana m.in. przez osoby bezpośrednio odpowiedzialne za projektowanie i realizację inwestycji.

Warsztaty odbędą się 3 kwietnia o godz. 17:00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta (ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański).

Spotkania mają charakter otwarty i będą prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres warsztaty@pkp.pl, w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy (konieczny do dalszej komunikacji).

Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy, którzy prześlą poprawnie zgłoszenie, otrzymają potwierdzenie mailowe. Pozostałe osoby, które z przyczyn organizacyjnych nie będą mogły wziąć udziału w warsztatach, zostaną o tym fakcie poinformowane.

PODZIEL SIĘ