Kurier Kolejowy nawiązał współpracę ze Związkiem Niezależnych Przewoźników Kolejowych

Kurier Kolejowy nawiązał współpracę ze Związkiem Niezależnych Przewoźników Kolejowych

06 kwietnia 2017 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Kuriera Kolejowy i Związek Niezależnych Przewoźników Kolejowych, skupiający przedsiębiorstwa zajmujące się transportem towarów postanowiły rozpocząć współpracę na rzecz poprawy konkurencyjności, rozwoju i promocji transportu szynowego.

Fot. Rafał Wilgusiak

Głównym celem porozumienia jest wspólne inicjowanie przedsięwzięć mających na celu rozwój branży transportu szynowego oraz wzajemne informowanie i wspieranie w organizowaniu wybranych przedsięwzięć.

W ramach umowy Związek Niezależnych Przewoźników Kolejowych przyjął tytuł partnera merytorycznego miesięcznika „Kurier Kolejowy” oraz portalu www.kurierkolejowy.eu. Dzięki temu stanowiska, wnioski i wystąpienia, a także poglądy ekspertów w określonych dziedzinach i zagadnieniach będą publikowane na łamach wydawnictw KOW.

Porozumienie podpisali: Dariusz Kostrzębski, prezes zarządu KOW, wydawcy Kuriera Kolejowego, Wojciech Jurkiewicz, prezes zarządu ZNPK i Zygmunt Siarkiewicz, członek zarządu ZNPK.

Współpraca Kuriera Kolejowego ze Związkiem będzie widoczna już podczas V Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017, które rozpocznie się 12 kwietnia w Gdańsku. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji oraz rejestracji.

 

PODZIEL SIĘ