PKP SA konsultuje modernizację dworców w Ożarowie i Błoniu

PKP SA konsultuje modernizację dworców w Ożarowie i Błoniu

21 kwietnia 2017 | Źródło: PKP S.A.
PODZIEL SIĘ

W przyszłym tygodniu odbędą się warsztaty kreatywne dotyczące planowanych inwestycji dworcowych w Ożarowie Mazowieckim i Błoniu. To kolejne konsultacje społeczne organizowane przez spółkę.

Fot. Rafał Wilgusiak

Na spotkania zapraszani są wszyscy zainteresowani przyszłością dworców: pasażerowie, lokalne społeczności, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy oraz społecznicy. Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkania określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi.

Spotkania mają charakter otwarty i będą prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres warsztaty@pkp.pl, w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy (konieczny do dalszej komunikacji).

Wcześniej PKP SA przeprowadziły warsztaty kreatywne m.in. w Szklarskiej Porębie, Kątach Wrocławskich i Pruszczu Gdańśkim.

PODZIEL SIĘ