Lotos Kolej na targach Transport Logistic umacnia swoją pozycję w Niemczech

Lotos Kolej na targach Transport Logistic umacnia swoją pozycję w Niemczech

11 maja 2017 | Źródło: Lotos Kolej
PODZIEL SIĘ

Najnowocześniejszy polski przewoźnik kolejowy, rozwijający swoją działalność na terenie naszego zachodniego sąsiada, debiutuje na jednych z największych międzynarodowych targów logistycznych na świecie.

Fot. Lotos Kolej

Odbywające się w Monachium targi Transport Logistic zaczęły się 9 maja konferencją na temat nowoczesnej wizji logistyki. Podczas trwania trwającego do piątku, 12 maja wydarzenia odbędzie się wiele debat na tematy związane z kwestiami logistycznymi, w których biorą udział menedżerowie z całego świata.

Jednym z wystawców jest polska spółka Lotos Kolej. Dedykowane stoisko mieszczące się w hali B5, stanowisko nr 419, przyciąga wielu odwiedzających swoją prostotą i elegancją, a motywem przewodnim ekspozycji jest wizerunek nowoczesnej polskiej lokomotywy Dragon.

Przedstawiciele Lotos Kolej podczas wydarzenia odbywają szereg spotkań z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami, między innymi z Niemiec, Czech, Słowacji, Serbii, Rumunii, a nawet Chin.

Oferta Lotos Kolej spotyka się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli firm transportowych, a także innych przedsiębiorstw rozważających podjęcie współpracy. Podczas targów Transport Logistic odbywają się liczne rozmowy mające na celu pozyskanie kolejnych kontraktów. Wiele zapytań dotyczy możliwości przewozu towarów przez Polskę w ruchu transgranicznym, a dodatkowym atutem jest umacnianie się pozycji Lotos Kolej w Niemczech.

Pierwsze targi Transport Logistic odbyły się w 1978 roku, w Monachium. To obecnie jedno z największych tego typu wydarzeń na świecie. W ubiegłym roku wystawę odwiedziło ponad 55 tysięcy osób z 124 krajów.

PODZIEL SIĘ