CTL Logistics przeniosło siedzibę do Sosnowca. Jarek Król: doskonalimy proces zarządczy

CTL Logistics przeniosło siedzibę do Sosnowca. Jarek Król: doskonalimy proces zarządczy

15 maja 2017 | Źródło: CTL Logistics
PODZIEL SIĘ

Nowa siedziba Grupy CTL Logistics mieści się w Sosnowcu, w należącym do firmy biurowcu. – Skupienie w jednej lokalizacji głównych zasobów organizacyjnych spółki jest elementem szerszej strategii biznesowej firmy. Jej celem jest optymalizacja procesów zarządczych w Grupie – podkreśla Jarek Król, prezes zarządu Grupy CTL Logistics.

Fot. CTL Logistics

Od maja siedzibą główną Grupy CTL Logistics jest biurowiec w Sosnowcu przy ul. Długiej 90. W efekcie dotychczasowa siedziba spółki CTL Maczki-Bór stała się ośrodkiem zarządczo-operacyjnym całej Grupy CTL – mieści się tu zarząd Grupy, dział handlowy, administracja, jak również Control Tower – centrum operacyjne CTL Logistics.

Należący do CTL budynek przy ul. Długiej 90 przeszedł kapitalny remont w celu dostosowania go do wymagań nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji. W związku ze zmianą struktury i filozofii działania firmy, transformacji uległa także aranżacja przestrzeni – wprowadzono nowoczesne biura typu open space.

– Dobre warunki komunikacyjne oraz możliwości adaptacyjne mieszczącego się w Sosnowcu biurowca spowodowały, że właśnie tutaj postanowiliśmy stworzyć centrum zarządzania i operacji Grupy CTL Logistics – mówi Jarek Król, prezes zarządu Grupy CTL Logistics. – Celem skupienia całej organizacji w jednej lokalizacji jest dalsze doskonalenie procesów zarządczych, aby jeszcze sprawniej i efektywniej odpowiadać na potrzeby zmieniającego się rynku i naszych klientów – dodaje.

Konsolidacja administracji w jednym miejscu jest także elementem optymalizacji kosztowej Grupy CTL Logistics.

PODZIEL SIĘ