Corail wdroży innowacyjne rozwiązania utrzymania zimowego w Polsce wspólnie z Nordic GSE

Corail wdroży innowacyjne rozwiązania utrzymania zimowego w Polsce wspólnie z Nordic GSE

30 maja 2017 | Źródło: Corail
PODZIEL SIĘ

Corail zawarła międzynarodowe porozumienie współpracy ze szwedzkim partnerem Nordic GSE. Corail to firma działająca na rynku od ponad 10 lat, z dominującym polskim kapitałem. Specjalizuje się w dostarczaniu systemów i urządzeń do utrzymania taboru szynowego.

Fot. Corail, System Nordic dla Deustche Bahn

Nordic GSE, ma siedzibę w Sztokholmie i jest liderem w branży rozwiązań do utrzymania zimowego na rynku europejskim. Produkty Nordic są obecne w najważniejszych krajach Europy: w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii, Belgii, Rosji oraz wszystkich krajach skandynawskich. Doświadczenie Corail w transporcie szynowym i Nordic GSE w dziedzinie utrzymania zimowego, pozwoli na realizację nowych projektów badawczo-rozwojowych, których celem będą nowe systemy przeciwdziałające negatywnym skutkom zimowych warunków atmosferycznych.

Corail razem z Nordic GSE, po ponad 7 latach współpracy, która zaowocowała udanymi wdrożeniami projektów w Polsce, postanowiły połączyć siły, w celu stworzenia kolejnych innowacji. Partnerstwo dotyczy minimalizowania oddziaływania skrajnie niskich temperatur i opadów śniegu w transporcie szynowym.

PODZIEL SIĘ