SKM Trójmiasto obchodzi Dzień Dziecka

SKM Trójmiasto obchodzi Dzień Dziecka

01 czerwca 2017 | Źródło: SKM Trójmiasto
PODZIEL SIĘ

Z okazji Dnia Dziecka PKP SKM w Trójmieście, uruchomiła dla najmłodszych pasażerów pociąg Impuls relacji Gdynia Cisowa – Gdańsk Główny. W czwartek dzieci mogą jechać pociągami SKM za darmo. 

Fot. PKP SKM Trójmiasto

Podczas przejazdu, który odbył się 31 maja goście otrzymali pamiątkowe podarunki. Dzieci miały też okazję zasiąść za sterami pociągu. Największą atrakcją było użycie sygnałów dźwiękowych. Na przystanku Gdynia Cisowa czekała niespodzianka. Na zakończenie Dnia Dziecka z PKP SKM każdy wyjątkowy pasażer otrzymał watę cukrową.

Dodatkowo PKP SKM podjęła decyzję o  bezpłatnych przejazdach dla dzieci 1 czerwca 2017 r.

– Oferta Dzień Dziecka z PKP SKM obowiązuje w dniu 1 czerwca 2017 roku w godzinach od 6:00 do 22:00 we wszystkich pociągach PKP SKM w Trójmieście. Uprawniona do skorzystania z oferty jest każda osoba, która nie ukończyła 16 roku życia - dziecko powinno posiadać dowolny dokument ze zdjęciem, poświadczający jego wiek. W przypadku dzieci, które nie posiadają dokumentu ze zdjęciem, a których wygląd jednoznacznie wskazuje, że nie ukończyły 16 roku życia, przejazd odbywa się bez okazania dokumentu. Przejazd musi zostać ukończony do godziny 22:00 w dniu 1 czerwca 2017r. – mówi Marcin Głuszek dyrektor ds. marketingu i sprzedaży PKP SKM w Trójmieście. 

PODZIEL SIĘ