Wakacyjne połączenia Arriva nad morze

Wakacyjne połączenia Arriva nad morze

08 czerwca 2017 | Źródło: Arriva
PODZIEL SIĘ

Już 24 czerwca 2017 roku Arriva po raz kolejny uruchomi wakacyjne połączenia kolejowe pomiędzy Bydgoszczą – Gdańskiem – Władysławowem i Helem. Oferta Multi Plaża to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych.

Fot. Arriva

Codziennie od 24 czerwca do 31 sierpnia br. uruchomimy pociągi:

  • Słoneczny Patrol relacji Bydgoszcz Główna - Władysławowo - Bydgoszcz Główna
  • Leżak relacji Władysławowo - Gdynia Główna oraz Gdynia Główna - Hel
  • Parawan relacji Hel - Gdańsk Główny oraz Gdańsk Główny – Władysławowo

W wakacyjne weekendy oraz w szczycie przewozowym, codziennie od 15 lipca do 15 sierpnia br. ofertę uzupełnią dodatkowe pociągi:

  • Latarnik relacji Gdańsk Główny - Hel oraz Hel - Bydgoszcz Główna
  • Pirat relacji Władysławowo - Gdańsk Główny - Władysławowo
  • Kuter relacji Władysławowo - Gdańsk Główny

Do obsługi tych połączeń przewoźnik dedykuje nowoczesne, klimatyzowane pojazdy mogące poruszać się z prędkością 120km/h. Pociąg z Bydgoszczy do Władysławowa pokonuje tą trasę w rewelacyjnym czasie 2 godzin i 54 min.

W pociągach wakacyjnych będą obowiązywać promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie również uprawniona do skorzystania ze zniżek naszych partnerów z Klubu rabatowego Arriva.

Bilet będzie można kupić na naszej stronie internetowej www.arriva.pl, w kasach biletowych Arriva i Przewozów Regionalnych oraz u mobilnych sprzedawców we Władysławowie. Nasi specjalnie oznaczeni sprzedawcy będą do dyspozycji podróżnych m.in. na plaży i w centrum miasta.

Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym oferujemy pewne i szybkie skomunikowanie z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł.