PKP Intercity oferują promocyjne bilety do Budapesztu

PKP Intercity oferują promocyjne bilety do Budapesztu

19 czerwca 2017 | Źródło: PKP Intercity
PODZIEL SIĘ

Dzięki nowej ofercie Budapest Specjal osoby planujące wyjazd do Budapesztu zyskają bilety na przejazd „tam i z powrotem” w cenach już od 39 euro. Oferta jest nielimitowana, a bilety są ważne przez cały miesiąc od daty zakupu lub wskazanej przez podróżnego.

Fot.

Już od 15 czerwca br. pasażerowie PKP Intercity mogą skorzystać ze specjalnej taryfy Budapest Specjal i wybrać podróż do Budapesztu w korzystnych cenach. Dzięki niej za przejazd na trasie Warszawa-Budapeszt-Warszawa podróżni zapłacą 49 euro. Z kolei podróżujący z Krakowa i Katowic będą mogli kupić bilety w cenie 39 euro za przejazd do Budapesztu i z powrotem. Należy jednak pamiętać, aby przy zakupie nabyć dodatkowo rezerwację miejsca do siedzenia w wysokości 3,50 euro dla składów wyjeżdżających z Polski oraz 3,00 euro dla pociągów kursujących z Węgier. Jeszcze mniej za podróż zapłacą rodziny z dziećmi. Ceny biletów dla najmłodszych zaczynają się od 10,40 euro dla połączeń z Warszawy, od 3,90 euro z Krakowa i od 2,60 euro z Katowic (plus opłata za zarezerwowanie miejsca).

Osoby planujące podróż z Warszawy lub Katowic do stolicy Węgier mają do dyspozycji dwa bezpośrednie połączenia PKP Intercity – jedno dzienne oraz jedno nocne. W nocnych pociągach kursujących do Budapesztu znajdują się wagony z miejscami do leżenia, sypialnymi i do siedzenia. Oferta Budapest Specjal obowiązuje wyłącznie przy przejazdach z Warszawy/Katowic/Krakowa  do Budapesztu i z powrotem, w drugiej klasie.

Oferta jest nielimitowana, dlatego mogą z niej skorzystać także osoby decydujące się na spontaniczny wypad za granicę. Bilety ważne są przez jeden miesiąc, a można je nabyć w krajowych kasach PKP Intercity na 60 dni przed terminem wyjazdu. Wszystkie informacje dotyczące oferty i połączeń PKP Intercity można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika lub dzwoniąc pod numer infolinii 19 757.