Diament Forbesa dla Lotos Kolej

Diament Forbesa dla Lotos Kolej

20 czerwca 2017 | Źródło: Lotos Kolej
PODZIEL SIĘ

Dynamiczny rozwój Lotos Kolej został doceniony przez prestiżowy miesięcznik Forbes Polska. Podczas gali Diamentów Forbesa w Sopocie spółka otrzymała wyróżnienie, tym samym zajęła miejsce na podium wśród największych firm na Pomorzu, które osiągnęły najwyższy wzrost swojej wartości na przestrzeni ostatnich trzech lat.

Fot. Przemysław Szkatuła

W tym roku na liście Diamentów Forbesa znalazło się 2,4 tysiąca przedsiębiorstw, to o 25% więcej niż w poprzedniej edycji. Lotos Kolej była nie tylko trzecia wśród największych firm na Pomorzu, mających roczny przychód w wysokości ponad 250 milionów złotych, ale również została najwyżej sklasyfikowaną firmą transportową w kraju. Analitycy Bisnode Polska przygotowali zestawienie na podstawie metody szwajcarskiej, która łączy metodę majątkową i dochodową.

Anatol Kupryciuk, prezes zarządu Lotos Kolej oraz Krzysztof Wiktorowicz, członek zarządu spółki odebrali wyróżnienie podczas gali Diamentów Forbesa w sopockim Hotelu Haffner.

- To istotne wyróżnienie dla Lotos Kolej. Jest to wydarzenie, podczas którego wzięli udział przedstawiciele różnych branż i najprężniej działających firm w województwie. Z niektórymi współpraca biznesowa Lotos Kolej jest naturalna i należy to wykorzystać. Była to doskonała platforma do wymiany doświadczeń dotyczących specyfiki prowadzenia biznesu w Polsce - powiedział Anatol Kupryciuk, prezes Lotos Kolej. 

PODZIEL SIĘ