Lotos Kolej na podium rankingu TSL

Lotos Kolej na podium rankingu TSL

21 czerwca 2017 | Źródło: Lotos Kolej
PODZIEL SIĘ

Spółka Lotos Kolej zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim rankingu firm z branży transportu, spedycji i logistyki zorganizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. 

Fot. Przemysław Szkatuła

Podstawowym kryterium rankingu były przychody z działalności transportowej. Zestawienie uwzględnia zarówno spółki związane z transportem kolejowym, jak i kołowym, który wciąż stanowi dominujący środek transportu towarów w Polsce. Pomimo tego, kolejowej spółce Lotosu udało się udało się zająć wysoką, drugą pozycję, najwyższą wśród spółek związanych z kolejową branżą towarową.  

- Ta nagroda, która jest wyróżnieniem dla wszystkich pracowników Lotos Kolej, potwierdza że podmiotowe traktowanie potrzeb klientów da się połączyć z prowadzeniem działalności w sposób odpowiedzialny społecznie - podkreślił Anatol Kupryciuk, prezes Lotos Kolej.

Lotos Kolej wypracowała w ub.r. dobre wyniki - zarówno operacyjne, jak i finansowe. Dzięki temu spółkę zaliczono do wąskiego grona firm, które osiągnęły wyróżniający stopień rozwoju w 2016 r. w branży transportu, spedycji i logistyki.