PKP Intercity zmodernizuje lokomotywy SM42

PKP Intercity zmodernizuje lokomotywy SM42

11 sierpnia 2017 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

PKP Intercity ogłosiło przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 5-tym poziomie utrzymania wraz z modernizacją 9 lokomotyw spalinowych serii SM42. Przewoźnik  przewiduje zastosowanie prawa opcji polegające na wykonaniu naprawy wraz z modernizacją dodatkowych  4 pojazdów.

Fot. Przemysław Szkatuła

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy okresowej na 5 – tym poziomie utrzymania wraz z modernizacją 9 lokomotyw spalinowych serii SM42 oraz przeszkolenie osób wskazanych przez przewoźnika w zakresie ich obsługi, a także dostawa wyprawki.

Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji polegające na wykonaniu naprawy wraz z modernizacją nie więcej niż 4 lokomotyw. Zastrzega jednak, że nie ma obowiązku korzystać z tego prawa.

Wykonanie naprawy wraz z modernizacją pierwszej lokomotyw powinno nastąpić w terminie nie dłuższym niż 280 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.

Przy wyborze oferty PKP Intercity będzie brał pod uwagę trzy kryteria. Termin gwarancji i rękojmi za wykonaną naprawę wraz z modernizacją - waga 25 pkt, współczynnik dostępności - waga 5 pkt oraz cena za wykonanie naprawy wraz z modernizacją jednej lokomotywy - waga 70 pkt.

Firmy biorące udział w postępowaniu muszą wpłacić  wadium w wysokości 819 tys. zł. Na oferty PKP Intercity czeka do 26 września 2017 r.

PODZIEL SIĘ