TK Telekom uruchamia całodobową infolinię kolejową

TK Telekom uruchamia całodobową infolinię kolejową

21 września 2017 | Źródło: Netia
PODZIEL SIĘ

Dobra wiadomość dla podróżujących koleją. Pod numerem 19 757 ruszyła całodobowa infolinia kolejowa, gdzie dostępni doradcy pomagają pasażerom wszystkich przewoźników kolejowych w ich podróży na terenie naszego kraju. Doradcy TK Telekom podpowiadają w wyborze najlepszego połączenia, informują o aktualnych promocjach, jak również zawiadomią o ewentualnych opóźnieniach pociągów.

Fot. PKP Intercity

TK Telekom, spółka z grupy Netia, rozpoczyna świadczenie usługi Informacji Kolejowej, które będzie oparte o łatwy do zapamiętania numer 19 757. Całodobowa infolinia, potocznie zwana biurem informacji kolejowej, jest doskonałym źródłem informacji pasażerskiej.

Doradcy mają pracować sprawnie i rzetelnie informować podróżnych o wszelkich sprawach, związanych z podróżami koleją, zapewniając kompleksowe informacje dotyczące przejazdu oraz aktualną ofertę wszystkich przewoźników kolejowych. Dzięki połączeniu z doradcą, pasażer może zaplanować swoją podróż szybko i w trakcie jednego kontaktu. Kluczową cechą usługi jest to, że działa niezależnie od przewoźnika (nie tylko PKP Intercity, ale również koleje regionalne i samorządowe). Wystarczy kontakt o dowolnej porze, aby uzyskać kompletną informację.

Infolinia wyróżnia się tym, że klient może porozmawiać z doradcą, posiadającym wiedzę o wszystkich możliwych połączeniach. Dzięki temu, nawet kontaktując się w skomplikowanej sprawie, pasażer otrzyma bardzo szybkie i cenne informacje. Jest to szczególnie ważne, kiedy czas do rozpoczęcia podróży jest bardzo krótki bądź nastąpiło opóźnienie, w wyniku którego zmianie ulega plan i czas podróży. Rozmowa pomiędzy dwiema osobami z pominięciem nadmiarowych automatów to także wzrost satysfakcji podróżującego. Jest to jeden ze światowych trendów w telekomunikacji, który jest sukcesywnie wdrażany również przez TK Telekom.

Informacje świadczone są dla każdego pasażera, niezależnie od wybranego przewoźnika kolejowego. Opłata za każdą rozpoczętą minutę połączenia dla abonentów TK Telekom wynosi 1,29 zł brutto, a koszt połączenia z innych sieci jest zgodny z cennikiem operatora.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.infoliniakolejowa19757.pl

PODZIEL SIĘ