POL-MIEDŹ TRANS Srebrnym Partnerem konferencji NAVIRAIL 2017

POL-MIEDŹ TRANS Srebrnym Partnerem konferencji NAVIRAIL 2017

12 października 2017 | Źródło: POL-MIEDŹ TRANS
PODZIEL SIĘ

Srebrnym partnerem  konferencji NAVIRAIL 2017 została spółka POL-MIEDŹ TRANS należąca do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź. Spółka jest licencjonowanym przewoźnikiem towarowym z bogatą, blisko 50 –letnią historią funkcjonowania na rynku kolejowych przewozów towarowych w Polsce. Obecnie POL-MIEDŹ TRANS świadczy usługi w zakresie towarowego transportu kolejowego oraz napraw taboru kolejowego, zarówno na rzecz spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź jak i podmiotów zewnętrznych.

Fot. POL-MIEDŹ TRANS

POL-MIEDŹ TRANS jest stabilnym partnerem biznesowym oferującym usługi kolejowego transportu towarowego na najwyższym poziomie, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom uczestników runku. Spółka dysponuje lokomotywami oraz wagonami różnego przeznaczenia, dostosowanymi do potrzeb swoich klientów.

Aktualny model biznesowy POL-MIEDŹ TRANS zakłada umocnienie pozycji firmy na rynku przewozów towarowych w Polsce, także poprzez rozbudowę zdolności przewozowych koleją w obszarze innych niż obecnie przewożonych towarów, w tym przewozów intermodalnych.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.navirail.pl. Zachęcamy do zapoznania się z programem oraz do rejestracji udziału w tym wydarzeniu.

PODZIEL SIĘ