Zmiana rozkładu jazdy pociągów PolRegio w województwie podlaskim

Zmiana rozkładu jazdy pociągów PolRegio w województwie podlaskim

30 października 2017 | Źródło: Przewozy Regionalne
PODZIEL SIĘ

W związku z dokonanymi zmianami harmonogramów na wykonywanych pracach modernizacyjnych w województwie, od 6 listopada 2017 roku zmienią się rozkłady jazdy dla niektórych pociągów PolRegio na trasach Białystok – Czeremcha oraz Hajnówka - Siedlce.

Fot. Henryk Borawski

Przewozy Regionalne informują, że planowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe na 10 listopada 2017 roku zakończenie modernizacji linii Białystok – Czeremcha, zostało przesunięte o miesiąc, czyli do 9 grudnia br. Tym samym, na odcinku Bielsk Podlaski – Czeremcha w dalszym ciągu będzie funkcjonowała zastępcza komunikacja autobusowa. Przy tym, godziny kursowania na tej trasie nie zmienią się, oprócz jednego przypadku. Od 6 listopada, odjazd autobusu zastępczej komunikacji z Czeremchy został przesunięty z godz. 10:17 na 10:25. Dzięki temu zostanie zachowane skomunikowanie z pociągiem przyjeżdżającym z Siedlec.  

Ponadto, zarządca infrastruktury dokonał zmian w harmonogramie prac modernizacyjnych na trasie Hajnówka – Siedlce, powodując zmiany w rozkładach jazdy części kursujących pociągów PolRegio. Początkowo w okresie od 15 października do 9 grudnia 2017 r. planowano tylko jedną zmianę rozkładu – od 21 listopada. Natomiast po zmianie harmonogramu robót torowych, została wprowadzona dodatkowa zmiana, od poniedziałku - 6 listopada.

Szczegółowe informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronach internetowych: polregio, e-podróżnik, koleo i portalpasazera.

Pasażerowie, którzy są zarejestrowani w Komunikatorze iSMS, otrzymają na swoje urządzenia mobilne nowe rozkłady jazdy pociągów na interesujących ich trasach.

Na pozostałych trasach w województwie podlaskim, do 9 grudnia 2017 r. pociągi będą kursować bez zmian.

PODZIEL SIĘ