Track Tec dostarcza rozjazdy do Amsterdamu

Track Tec dostarcza rozjazdy do Amsterdamu

31 października 2017 | Źródło: Track Tec
PODZIEL SIĘ

Producent rozjazdów KolTram, spółka z grupy Track Tec, kończy realizację kontraktu na dostawę 12 rozjazdów tramwajowych dla Amsterdamu. Pierwsza partia obejmująca 8 rozjazdów została już dostarczona i zabudowana w torach. Ostatnie 4 rozjazdy zamawiający odbierze w połowie listopada br.

Fot. Tramwaje Śląskie

- Kontrakty tramwajowe, takie jak w przypadku produkcji na rynek holenderski, stawiają przez nami szczególne wyzwania. Z uwagi na specyficzne parametry oraz wymagania zamawiającego powodują konieczność indywidualnego projektowania i produkcji. Są to projekty czasochłonne i jednocześnie wymagające wysokie kwalifikacje od naszych konstruktorów – mówi dr inż. Jarosław Pawluk, Prezes Zarządu Track Tec.

Produkcja eksportowa jest dla grupy istotnym elementem strategii, w ramach której jednym z priorytetów jest dbałość o rozwój na rynkach już zdobytych. Wejście na nie wymagało dużego zaangażowania, spełniania wielu wymagań ale też czasu i kosztów. Stąd obecnie przed firmą stoi poważne zadanie pogodzenia rosnącego zapotrzebowania rynku krajowego z rozwijaniem eksportu wyrobów.

PODZIEL SIĘ