Nowi członkowie zarządu Grupy CTL Logistics

Nowi członkowie zarządu Grupy CTL Logistics

13 listopada 2017 | Źródło: CTL Logistics
PODZIEL SIĘ

Rada Nadzorcza CTL Logistics powołała Artura Borowicza na stanowisko członka zarządu i dyrektora ds. Operacji i Eksploatacji oraz Marka Tymkiewicza na członka zarządu i dyrektora Finansowego Grupy CTL Logistics.

Fot. CTL Logistics

Nowi menedżerowie będą podlegali Grzegorzowi Bogackiemu, dyrektorowi zarządzającemu i prezesowi Grupy CTL Logistics. W zarządzie zasiada także Grzegorz Kuś, dyrektor ds. rozwoju Grupy CTL Logistics

Do głównych zadań czteroosobowego zarządu należy dokończenie rozpoczętych zmian organizacyjnych oraz wdrożenie nowej strategii rozwoju Grupy CTL Logistics.

Artur Borowicz będzie odpowiedzialny za opracowanie modelu działalności połączonych pionów Operacji oraz Eksploatacji i Warsztatów w ramach nowej struktury organizacyjnej. Integracja pionów przyczyni się osiągnięcia większej efektywności poprzez lepszy przepływ informacji, przyspieszone podejmowanie decyzji i efektywne wykorzystanie zasobów.

Nowy dyrektor ds. operacji i eksploatacji jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Informatyka Ekonomiczna. Ukończył też studia podyplomowe z Zarządzania Procesami Logistycznymi na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Obecnie jest w trakcie studiów MBA w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Przed dołączeniem do Grupy CTL Logistics, Artur Borowicz pracował w Rafinerii Trzebinia, Ekonaft, Unipetrol Doprava, a ostatnio łączył role członka zarządu w Orlen Koltrans i prezesa zarządu w Euronaft Trzebinia.

Marek Tymkiewicz będzie odpowiedzialny za wszystkie kwestie związane z funkcjonowaniem Pionu Finansów Grupy CTL Logistics.

Nowy dyrektor finansowy ukończył Inżynierię Materiałową na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z Ekonomii i Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Z dziedziną zarządzania finansami Marek Tymkiewicz związany jest od początku swojej kariery zawodowej. Przed dołączeniem do Grupy CTL Logistics pracował m.in. w spółkach Pafal, Ropczyce, Bumar Łabędy i Kopex.

PODZIEL SIĘ