Rusza drugi spot promujący kampanię Grupy PKP

Rusza drugi spot promujący kampanię Grupy PKP

21 listopada 2017 | Źródło: PKP S.A.
PODZIEL SIĘ

Trwa kampania wizerunkowa Grupy PKP pod hasłem Pasja Kolejnych Pokoleń. Dziś swą premierę ma drugi film promocyjny, którego bohaterem jest najmłodszy kierownik pociągu PKP Intercity, Michał Jastrząbek.

Fot. PKP S.A.

– Dzięki dziadkowi, który przez 40 lat był maszynistą, już jako przedszkolak całymi godzinami przesiadywałem w lokomotywie – wspomina Michał Jastrząbek. – Pracę na kolei zacząłem w wieku 18 lat. To miała być moja praca sezonowa, jednak zostałem tutaj na stałe, a niedawno awansowałem na kierownika pociągu – opowiada. – Obecnie studiuję na Politechnice Gdańskiej, gdzie zdobywam wiedzę inżynierską w zakresie konstrukcji dróg szynowych. Swoją dalszą drogę życiową wiążę z PKP – mówi Jastrząbek.

Kolej to nie tylko jego praca, lecz także pasja. – Czytam książki stworzone przez innych pasjonatów, w dwóch z nich znalazłem nawet sylwetkę mojego dziadka. Kolekcjonuję modele pociągów w skali H0 i buduję makietę, na której zaprezentuję zarówno pociągi, jaki i autorskie modele pojazdów z II wojny światowej. Lubię coś konstruować, tworzyć – mówi podekscytowany.

Michał Jastrząbek jest jednym z 23 bohaterów kampanii Grupy PKP „Pasja Kolejnych Pokoleń”. Wśród nich są również: toromistrz, brygadzista, odprawiacz pociągów, maszynista, zawiadowca, komisarz odbiorczy czy dyspozytor. W akcji biorą udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni, menedżerowie i specjaliści, miłośnicy muzyki i sportu, pochłonięci stolarstwem i fotografią, uzdolnieni manualnie i kolekcjonerzy. Wszyscy pełni pasji – do pracy, do realizacji swoich marzeń, do życia.

Z historiami wszystkich bohaterów kampanii można się zapoznać na stronie www.PasjaKolejnychPokolen.pkp.pl.