Bilety miesięczne Kolei Śląskich w SkyCash

Bilety miesięczne Kolei Śląskich w SkyCash

05 grudnia 2017 | Źródło: Koleje Śląskie
PODZIEL SIĘ

Od 1 grudnia bilety miesięczne na pociągi Kolei Śląskich można kupić również poprzez SkyCash. Jest to pierwszy przewoźnik kolejowy, który wprowadził możliwość zakupu biletów miesięcznych w tej aplikacji.

Fot. Koleje Śląskie

Od stycznia tego roku w aplikacji SkyCash dostępne są bilety jednorazowe śląskiego przewoźnika. Teraz do tego pakietu dołączyły również bilety miesięczne. Aby kupić bilet wystarczy uruchomić aplikację, a następnie wyszukać połączenie, wybrać rodzaj zniżki oraz zdecydować, czy potrzebujemy biletu miesięcznego w jedną stronę czy w obie. Dzięki temu można zakupić bilet w dowolnym momencie i miejscu, przy pomocy samego telefonu.

- To ważny moment w rozwoju naszej spółki. Koleje Śląskie jako pierwszy przewoźnik kolejowy wprowadził do naszej oferty bilety miesięczne - mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. - Popularność mobilnych biletów stale rośnie. Nasza aplikacja, którą można mieć zawsze pod ręką, pozwala całkowicie zapomnieć o staniu w kolejce po bilet - dodaje.

Aplikacja SkyCash ma przygotowane również rozwiązania na wypadek różnych formalności, jakie mogą się pojawić podczas zakupu. Posiada np. opcję wystawienia faktury VAT. System umożliwia również szybką opcję zwrócenia biletu. Podczas kontroli w pociągu wystarczy pokazać do zeskanowania kod QR, jest on dostępny w pamięci telefonu nawet jeśli użytkownik nie ma w danym momencie połączenia z internetem.

PODZIEL SIĘ