CTL Logistics wspiera potrzebujących

CTL Logistics wspiera potrzebujących

04 stycznia 2018
PODZIEL SIĘ

CTL Logistics, jako odpowiedzialny partner społeczny i biznesowy, na stałe wprowadza do swojego kalendarza działania wspierające lokalne społeczności i akcje na rzecz potrzebujących.

Fot. CTL Logistics

CTL Logistics ‒ międzynarodowy koncern logistyczny działający od 1992 roku na rynku polskim i europejskim ‒ aktywnie wspiera osoby potrzebujące pomocy. Jest to element nowej strategii spółki. Poparciem takich działań jest udział w akcji Szlachetna Paczka oraz organizacja akcji honorowego dawstwa krwi.

Kwota 11.520 zł to ostateczny efekt akcji Szlachetna Paczka w CTL Logistics. Zbiórkę na te akcję zorganizowano wśród pracowników a zebrana kwota została podwojona przez dotację Zarządu CTL Logistics. Paczki z m.in. żywnością, upominkami, wyposażeniem gospodarstwa domowego trafiły do dwóch potrzebujących rodzin. Dodatkowo w ramach uzbieranych funduszy wykonany zostanie niewielki remont dla jednej z wybranych rodzin. 

19 grudnia 2017 roku, na terenie spółki i wśród jej pracowników, odbyła się akcja honorowego dawstwa krwi. Poprzedziły ją specjalistyczne badania kwalifikujące potencjalnych dawców. Osoby, które po raz pierwszy zdecydowały się wziąć udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu, były wspierane przez pracowników spółki będących od lat honorowymi dawcami. Miejscem bezpiecznego pobierania krwi był specjalnie wyposażony autobus, zaparkowany w dniu akcji bezpośrednio na terenie spółki.

Zarząd CTL Logistics i organizatorzy podziękowali wszystkim zaangażowany w obie akcje. Zdaniem Grzegorza Bogackiego, prezesa i dyrektora zarządzającego CTL Logistics, spółka planuje systematycznie wspierać działania społeczne, na stałe wprowadzając do swojego kalendarza tego typu przedsięwzięcia.

PODZIEL SIĘ