Za przejazd pociągiem KD można zapłacić w Koleo

Za przejazd pociągiem KD można zapłacić w Koleo

06 stycznia 2018
PODZIEL SIĘ

Od stycznia pasażerowie Kolei Dolnośląskich mogą kupować bilety za pośrednictwem platformy internetowej oraz aplikacji Koleo. Podróżni mają w telefonach komórkowych dostęp do biletów jednorazowych, okresowych i sieciowych wraz ze wszystkimi dostępnymi ulgami oraz promocjami.

Fot. Koleje Dolnośląskie

KD oferują za pośrednictwem Kolei bilety w takiej samej cenie jak w kasach i innych kanałach sprzedaży. Koszt biletu będzie taki sam w kasie, automacie biletowym, u obsługi pociągu, jak i w aplikacji. – Obecność naszej spółki na platformie Koleo to kolejny krok w stronę zapewnienia maksymalnego komfortu naszym pasażerom. Szukaliśmy dodatkowego rozwiązania, które będzie nowoczesne, bezpieczne i intuicyjne w obsłudze – mówi Piotr Rachwalski, prezes Kolei Dolnośląskich.

– Pasażerowie korzystający z naszej platformy chwalą sobie zastosowane przez nas rozwiązania. Potwierdzeniem świetnej oceny aplikacji KOLEO przez podróżnych jest bardzo wysoka nota – 4,6/5 – na platformie Google Play oraz fakt, iż korzysta z niej ponad 0,5 mln – mówi Kuba Czajkowski, prezes spółki Astarium, właściciela Koleo.

 

PODZIEL SIĘ