Koleje Śląskie konsultowały rozkład jazdy z mieszkańcami

Koleje Śląskie konsultowały rozkład jazdy z mieszkańcami

15 stycznia 2018 | Źródło: Koleje Śląskie
PODZIEL SIĘ

Spotkanie Kolei Śląskich z mieszkańcami regionu cieszyło się sporym zainteresowaniem. Wśród tematów poruszanych przez przybyłych gości znalazły się zarówno kwestie związane z rozkładem jazdy, jak i np. obsługą podróżnych i ofertą handlową.

Fot. Koeje Śląskie

Koleje Śląskie przeprowadziły konsultacje społeczne w piątek 12 stycznia. Na pytania przybyłych gości oprócz pracowników Kolei Śląskich odpowiadał również Adam Gajda, przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Wśród najważniejszych postulatów w dyskusji pojawiły się prośby o zwiększenie liczby połączeń w takich relacjach jak np. Katowice – Cieszyn i Rybnik – Żory. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zagadnienia związane z rozszerzeniem siatki połączeń Kolei Śląskich o nowe relacje.

— Oczywiście w dyskusji nie zabrakło nawiązania do wciąż gorącego tematu, czyli transportu publicznego w metropolii. Otrzymaliśmy również dużo cennych sugestii dotyczących naszej oferty handlowej i systemu obsługi podróżnych. Zarząd Kolei Śląskich miał również okazję uchylić rąbka tajemnicy co do paru niespodzianek, które szykujemy dla naszych podróżnych — napisały Koleje Śląskie w komunikacie. 

PODZIEL SIĘ