Koleje Wielkopolskie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Koleje Wielkopolskie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

17 stycznia 2018 | Źródło: Koleje Wielkopolskie/ŁK
PODZIEL SIĘ

Koleje Wielkopolskie tradycyjnie gorąco wspierają cele Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku spółka pragnie przeznaczyć na licytację możliwość przejazdu w kabinie maszynisty pociągu typu ELF na odcinku Poznań – Gniezno oraz Poznań – Zbąszynek (dwie osobne licytacje).

Fot. Ł. Janowicz | Koleje Wielkopolskie

W obu przypadkach licytacje będą dotyczyły przejazdu pociągiem uruchamianym przez KW w regularnym rozkładzie jazdy pociągów 2017/18 w konkretnie wskazanym terminie w uzgodnieniu ze zwycięzcą.

Dodatkowo, spółka chce również przekazać na aukcję WOŚP siedem unikatowych tablic kierunkowych pociągów Kolei Wielkopolskich.

– W tym roku obchodzić będziemy 100. rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji Koleje Wielkopolskie wjechały w nowy rok pociągami, które noszą nazwy związane z Powstaniem. Nazwy zostały wybrane przez Wielkopolan dla siedmiu pociągów w plebiscycie „Kolej na Powstanie!” zorganizowanym przez Biuro Obchodów 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego i Koleje Wielkopolskie – napisano w komunikacie prasowym Kolei Wielkopolskich.

PODZIEL SIĘ