CUPT patronem merytorycznym Forum FRACHT 2018

CUPT patronem merytorycznym Forum FRACHT 2018

07 lutego 2018 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Do grona patronów merytorycznych VI edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT dołączyło Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia w gdańskim AmberExpo.

Fot. pixabay.com

- Strategia rozwoju transportu intermodalnego, w tym infrastruktury kolejowej, drogowej i morskiej, jak również inwestycje realizowane w tym obszarze to jedno z kluczowych działań Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Jestem przekonana, że organizowane przez Państwa wydarzenie będzie doskonałą okazją do dyskusji na temat dalszego rozwoju tej gałęzi transportu, jak również podsumowaniem działań już zrealizowanych w tym obszarze - napisała w liście do organizatorów Anna Paradowska-Naturska, Zastępca Dyrektora Biura Administracyjnego CUPT.

Tegoroczna edycja FRACHT zapowiada się szczególnie interesująco. Wśród zagadnień zaproponowanych przez Radę Programową Forum jest współpraca wielogałęziowa, m.in.: transportu kolejowego z drogowym oraz rozwoju przewozów kolejowych między Europą i Chinami.

Szczegóły dotyczące forum FRACHT 2018 znajdują się na stronie forum-fracht.pl.

Formularz rejestracji (link)

Program konferencji (link)

Organizatorem forum FRACHT jest spółka Kurier Kolejowy.

PODZIEL SIĘ