XI edycja konferencji naukowo - technicznej "INFRASZYN"

XI edycja konferencji naukowo - technicznej "INFRASZYN"

20 lutego 2018 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczypospolitej Polskiej Oddziałw Radomiu zaprasza do udziału w XI Konferencji Naukowej Naukowo - Technicznej „Projektowanie, budowa i utrzymanie infrastruktury w transporcie szynowym” INFRASZYN 2018. Wyjątkowo, konferencja w tym roku nie odbędzie się w tradycyjnym terminie - przed długim weekendem majowym w ostatnim tygodniu kwietnia, a w dniach 18 - 20 kwietnia. Konferencji patronują Ministerstwo Infrastruktury i zarządca narodowej sieci kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Miejsce konferencji nie ulega zmianie – to Dom Wypoczynkowy „Hyrny” w Zakopanem.

Fot. pixabay.com

Celem konferencji jest przegląd aktualnych i nowo zaprojektowanych rozwiązań techniczno-technologicznych w transporcie szynowym w Polsce i w Europie, w obszarze infrastruktury (nawierzchnia torowa, sieć trakcyjna, urządzenia srk, telekomunikacja, ochrona środowiska) kolei konwencjonalnej, kolei wielkich prędkości, metra, kolei szerokotorowej, kolei wąskotorowej,tramwajów i kolei górskiej oraz ocena efektywności działań inwestycyjnychi modernizacyjnych.

Patronem medialnym konferencji jest Kurier Kolejowy.

Zainteresowani udziałem w konferencji mogą pobrać Kartę Zgłoszenia Uczestnictwa, wypełnić i wysłać (pocztą, faxem lub e-mailem na adres:

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Radomiu, 26-600 Radom, ul. prof. W. Krukowskiego 1, tel./fax. 48 360 26 97, e-mail: radom@sitkrp.org.pl .

Szczegółowe informacje można uzyskać pod wskazanym wyżej adresem lub telefonicznie tel./fax.: 48 360 26 97,   tel. kom.: 695 985 185.

 

PODZIEL SIĘ