PR rozpoczynają kampanię „Zmysł podróżowania”

PR rozpoczynają kampanię „Zmysł podróżowania”

15 maja 2018 | Źródło: Przewozy Regionalne
PODZIEL SIĘ

Przewozy Regionalne promują weekendową ofertę, dzięki której pasażerowie pociągów PolRegio mogą za niewielkie pieniądze korzystać bez limitu z ponad 1 800 składów. Pod hasłem „Zmysł podróżowania” przewoźnik zachęca do wakacyjnego odkrywania interesujących miejsc za pomocą zmysłów. Poczuj, usłysz, smakuj, zobacz, dotknij – pod tymi hasłami kryją się propozycje wycieczek.

Fot. Przewozy Regionalne

Kampania zakłada wykorzystanie różnych kanałów i form komunikacji. Reklamy będą widoczne w Internecie oraz mediach społecznościowych (m.in. Instagram, Facebook oraz YouTube). Działania reklamowe to także współpraca z influencerami oraz poświęcony akcji blog, znajdujący się na stronie pod adresem:

W ramach kampanii przeprowadzony zostanie także konkurs. Do wygrania będą m.in.: aparaty Instax oraz vouchery na podróże pociągami PolRegio.

Promowana oferta to bilet turystyczny oraz mini bilet turystyczny. Obydwa uprawniają do wielokrotnych przejazdów od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek (termin ważności rozpoczyna się od daty wskazanej na bilecie). Ich posiadacze mogą podróżować bez ograniczeń po całej Polsce, a także na wybranych odcinkach linii kolejowych w Czechach i Niemczech. Bilet dostępny jest w wersjach:

•  Bilet turystyczny w cenie 45,00 zł – oprócz pociągów specjalnych – jest honorowany w pociągach Regio oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter).

Mini bilet turystyczny w cenie 39,00 zł honorowany jest tylko w pociągach Regio.

Bilety turystyczny i mini bilet turystyczny można nabyć: w kasie biletowej, u konduktora i w automacie biletowym. Kampania „Zmysł podróżowania” potrwa do 22 czerwca.

PODZIEL SIĘ