PKP Intercity w nowym miniserialu TVP2

PKP Intercity w nowym miniserialu TVP2

07 czerwca 2018 | Źródło: PKP Intercity
PODZIEL SIĘ

Głównymi bohaterami miniserialu, podobnie jak wizerunkowej kampanii „Tysiące powodów do podróżowania” są 7-letni Filip i jego tata, którzy wspólnie podróżują pociągiem PKP Intercity. W czasie podróży w różne regiony Polski spotykają nietuzinkowych pasażerów, m.in. aktorkę, z którą ćwiczą tekst, młodych ludzi jadących na festiwal muzyczny do Gdyni czy magika prezentującego im różne sztuczki. W rolę taty ponownie wcielił się aktor filmowy i serialowy, Michał Czernecki, a Filipa zagrał Franek Kalinowski. W miniserialu pojawią się inni znani aktorzy, m.in. Łukasz Garlicki, Anna Ilczuk i Elżbieta Jarosik.

Fot. Kurier Kolejowy

Celem kampanii jest podkreślenie wygody podróżowania najnowszymi pociągami PKP Intercity oraz pokazanie możliwości różnorodnego spędzania czasu w trakcie podróży.

Realizacja miniserialu jest częścią naszej kampanii wizerunkowej, która ma na celu pokazanie, że pociąg jest wygodnym środkiem transportu. Poprzez nową platformę komunikacji chcemy pokazać, że podroż może być nie tylko przemieszczaniem się z jednego miasta do drugiego, ale również ciekawą przygodą i dobrą okazją do tego, aby zrelaksować się, miło spędzić czas z rodziną czy nawiązać relacje, czasami z nietuzinkowymi współpasażeramimówi Agnieszka Serbeńska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

PKP Intercity realizuje obecnie największy program inwestycyjny w historii firmy, którego celem jest m.in. zakup i modernizacja taboru oraz dalsza poprawa doświadczeń pasażerów. Na zakup nowych wagonów i lokomotyw oraz modernizację taboru już posiadanego PKP Intercity przeznaczy około 7 mld zł.

Kampania reklamowa PKP Intercity ruszyła w maju br. Obejmowała spoty telewizyjne i radiowe, OOH, działania digital oraz wykorzystanie nośników własnych PKP Intercity. Kolejne działania w ramach nowej platformy „Tysiące powodów do podróżowania” będą kontynuowane jesienią  tego roku.

Wszystkie odcinki powyższego serialu będziecie mogli obejrzeć na tej stronie.
Poniżej publikujemy jeden z nich:

 

PODZIEL SIĘ