Koleje Mazowieckie: "Bilet Turysty" na tegoroczne wakacje

Koleje Mazowieckie: "Bilet Turysty" na tegoroczne wakacje

25 czerwca 2018 | Źródło: Koleje Mazowieckie
PODZIEL SIĘ

Wakacje to najlepszy czas na odpoczynek, relaks i podróże. W tym celu Koleje Mazowieckie odostępniły ofertę "Bilet Turysty", z której będzie można skorzystać od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r. W kasach i biletomatach bilet będzie można zakupić od 24 czerwca 2018 r.

Fot. Tomasz Zajkowski

Bilet Turysty - jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, z wyjątkiem pociągu Słoneczny, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kam., Drzewica.

Bilet Turysty posiada 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu.

Cena biletu jest zryczałtowana i wynosi wg taryfy normalnej 67,00 zł. Od ceny tej nie stosuje się ulg. Bilet Turysty zakupiony po 22 sierpnia 2018 r. ważny jest do 31 sierpnia 2018 r.

PODZIEL SIĘ